Strona główna
O wydawnictwie
Partnerzy
Kontakt
SklepSzóstaki. Testy kompetencyjne dla szóstoklasistów PRZECENA

Autorzy: Kowalewska Maria, Matuszewska-Komuda Mariola, Moroz Grażyna Kup
teraz
ISBN: 978-83-89563-34-7
Wydawnictwo: TUTOR
Cena: 7.90 PLN
Format książki: A4
Oprawa książki: miękka
Ilość stron: 72
Rok wydania: 2009
Dostępność: Wysoka
Opis książki
Obejrzyj książkę


Szóstaki. Testy kompetencyjne dla szóstoklasistów to zestaw sześciu sprawdzianów dla uczniów kończących szkołę podstawową. W szczególności dla tych, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności, będąc w klasie piątej lub rozpoczynając naukę w klasie szóstej. Jednocześnie jest to doskonały trening przed prawdziwym sprawdzianem na koniec klasy szóstej.
Treścią testów są sytuacje i problemy, z którymi uczeń spotyka się każdego dnia. Autorki zadbały o to, żeby zadania i teksty były ciekawe i wesołe. Dlatego uczeń nie jest znużony pracą i chętnie wykonuje zadane polecenia.
Testy zostały przygotowane w takiej postaci, że mogą być od razu wykorzystane do przeprowadzenia próbnego sprawdzianu w klasie. W książce znajdują się modele oceniania i informacje o stopniu trudności poszczególnych zadań. Testy te były standaryzowane w szkołach i cieszą się dużym zainteresowaniem.


Pod tym adresem http://pl.scribd.com/tutor2013 opublikowany jest fragment książki. Zapraszamy do zapoznania się z zawartością.


Oficyna Wydawnicza TUTOR