Strona główna
O wydawnictwie
Partnerzy
Kontakt
SklepObowiązkowa matura z matematyki. Prościej już się nie da! Zadania i szczegółowe rozwiązania

Autorzy: Pawłowski Henryk Kup
teraz
ISBN: 978-83-89563-46-0
Wydawnictwo: TUTOR
Cena: 14.50 PLN
Format książki: A4
Oprawa książki: miękka
Ilość stron: 120
Rok wydania: 2010
Dostępność: Wysoka
Opis książki
Obejrzyj książkę


Najnowsza książka - zbiór zadań Prościej już się nie da. Obowiązkowa matura z matematyki. Zadania i szczegółowe rozwiązania   to efekt wieloletniej pracy autora książki - Henryka Pawłowskiego - z uczniami klas maturalnych.
Autor w sposób niezwykle szczegółowy i staranny - krok po kroku - przedstawia rozwiązania najbardziej typowych zadań maturalnych, z jakimi może się spotkać uczeń podczas obowiązkowego egzaminu maturalnego z matematyki.  
Niniejszy zbiór przeznaczony jest dla tych Maturzystów, którzy w krótkim czasie przed egzaminem maturalnym chcieliby odświeżyć swoją całą wiedzę matematyczną i utrwalić praktyczne umiejętności rozwiązywania typowych zadań maturalnych. Ma on też ułatwić zrozumienie podstawowych praw matematycznych i pokazać, jak je wykorzystać do rozwiązania zadań.  
Zadania dotyczą wszystkich działów matematyki ujętych w standardach wymagań egzaminacyjnych. W każdym dziale występują zadania zamknięte i zadania otwarte wymagające krótkiej bądź rozszerzonej odpowiedzi - w takich proporcjach, w jakich mogą znaleźć się w arkuszu egzaminacyjnym.   Jesteśmy przekonani, że analiza tych zadań i ich rozwiązań pozwoli każdemu Maturzyście na uzyskanie dobrego wyniku z obowiązkowego egzaminu maturalnego z matematyki.


Pod tym adresem http://pl.scribd.com/tutor2013 opublikowany jest fragment książki. Zapraszamy do zapoznania się z zawartością.


Oficyna Wydawnicza TUTOR