Strona główna
O wydawnictwie
Partnerzy
Kontakt
SklepTesty TUTORA - Medycyna. Próbne egzaminy testowe oraz materiały przygotowawcze dla kandydatów na studia w akademiach medycznych

Autorzy: Głowacki Zdzisław Kup
teraz
ISBN: 83-86007-00-1
Wydawnictwo: TUTOR
Cena: 45.60 PLN
Format książki: A5
Oprawa książki: miękka
Ilość stron: 432
Rok wydania: 2000
Dostępność: Wysoka
Opis książki Jest to seria 12 próbnych egzaminów testowych przeznaczonych dla kandydatów na studia medyczne. Każdy zeszyt zawiera oryginalny, próbny egzamin testowy (60 pytań z biologii, chemii i fizyki), który pozwala na bieżąco kontrolować postępy w nauce. Rozwiązania, wskazówki metodyczne i dodatkowe materiały poszerzaja szkolny zasób wiadomości oraz ułatwiają samodzielną pracę. Spis zamieszczonych opracowań znajduje się na końcu zeszytu nr 11/12.
Stopień trudności testów jest porównywalny z egzaminem wstępnym, dobre wyniki usyskane podczas egzaminu próbnego są gwarancją sukcesu na egzaminie wstępnym.
Testy i materiały uzupełniajace zostały opracowane przez nauczycieli Studium Oświatowego "Tutor", absolwentów i pracowników wyższych uczelni Gdańska i Torunia, którzy m.in. od kilkunastu lat prowadzą całoroczne, przygotowawcze kursy dla kandydatów na studia medyczne.
Oficyna Wydawnicza TUTOR